📜 آخرین وضعیت در دسخط

بخش پرسش و پاسخ طراحی و توسعه وب راه اندازی شد. کاربران گرامی میتوانید در این بخش سوالاتتون رو مطرح کنید و کمک کنید تا دیگران هم به مشکلاتی که برخورد کردن برطرف بشه.
 
پی‌نوشت: فکر کنم فقط ما توسعه دهنده ها در جهت رشد علم، علممون رو به اشتراک میذاریم. 🙂 به امید روزی که همه آدما با هر علمی این کارو بکنن.

سیستم فروشگاه به دسخط اضافه شد. در حال آماده سازی برای بستر آموزشی دوره‌ای هستیم که به زودی منتشر میشه و دوره های آموزشی شروع میشه. عضویت مادام العمر هم بنا بر تصمیمات اخذ شده لغو شد. امیدوارم بتونیم بستر مناسبی برای آموزش فراهم کنیم.

طرح عضویت مادام العمر به دسخط اضافه شد. از این به بعد کاربران عزیز میتونن با خرید این طرح از همه امکانات  سایت برای همیشه بهره مند بشن. در روزهای آتی به مرور دوره های آموزشی به سایت اضافه میشن که از طریق این اشتراک قابل دسترس خواهد بود.

سیستم لایک دسخط ها تغییر کرد و قابلیت لایک کامنت ها به وبسایت اضافه شد.

فایل آموزشی مربوط به “آموزش ساختن فرم تماس با ما” به طور کامل پیاده سازی و تست شد. خود آموزش هم بروزرسانی شد و ایرادات برطرف شد. لینک مطلب: https://daskhat.ir/?p=381

سلام،
بعد از مدتها دسخط دوباره شروع به فعالیت کرد. فکر کردم یه جایی باید باشه که از اتفاقاتی که در دسخط میافته همه با خبر بشن (بدون ایجاد مزاحمت برای کاربر). برای همین این قسمت جدید اتفاقات دسخط رو ایجاد کردم. که خیلی خلاصه اخبار دسخط رو اینجا منتشر کنم. امیدوارم مورد پسند باشه. 🙂